Гнутий профіль Київ
Темпи сучасного будівництва та конкуренція на ринку задають тон і висувають більш високі вимоги до будівельних матеріалів. Це спричиняє постійне вдосконалення технологій та поява конструкційних матеріалів нового покоління. Одним із прикладів таких функціональних, міцних, економічних та легких матеріалів є гнуті профілі, що дозволяють максимально спростити будівельний процес.
Що таке гнутий профільГнуті каркасні профілі в Києві є найбільш практичним і економічним різновидом металопрокату. Найчастіше їх виготовляють з оцинкованої холоднокатаної листової або рулонної сталі методами інтенсивного послідовного деформування вихідної смуги у відповідних фасонних калібрах. Також вихідним матеріалом може бути сталь із алюмінієвим покриттям або алюміній. Товщина металу для виготовлення гнутих профілів складає 1,00 – 5,00 мм, залежно від майбутніх навантажень на цей профіль. Необхідну форму гнутим профілям надають за допомогою різних технологій, а саме:
- за допомогою профілегибочного обладнання;
- згинання металозаготівлі в спеціальних штампах;
- протягуванням металозаготівлі через роликові фільєри.
В результаті виходять вироби різних типорозмірів, з будь-якою, зокрема складною конфігурацією поперечного перерізу з виконанням поздовжніх і поперечних ребер жорсткості, з подвійними елементами товщини, перфоровані і т.д. Гнуті профілі можуть відрізнятися за висотою, шириною полиць (плоский край профілю, обмежений вигином з одного боку). Їх довжина може бути будь-якою залежно від потреб замовника. Гнуті профілі мають необхідну міру жорсткості та конструктивної міцності, не потребують будь-якої додаткової обробки. Загальні технічні вимоги до гнутих профілів визначаються ГОСТ 11474-76. Для збільшення експлуатаційних характеристик гнутих профілів процес їх виробництва часто поєднується з процесами зварювання, перфорації, фарбування або нанесення спеціального покриття.
Види гнутих профілів
- Z-подібний або зетовий профіль;
- П-подібний профіль;
- С-подібний профіль;
- Сигма-профіль;
- Омега-профіль.
Як правило, назва профілів визначається літерою латинського алфавіту, яку нагадує профіль у перерізі. Кожен із гнутих профілів відповідає встановленому ГОСТу та, крім зовнішніх відмінностей, має свої функціональні особливості та сферу застосування. Завдяки оптимальному розподілу металу за перерізом ці вироби мають відмінні експлуатаційні характеристики. Незважаючи на різний зовнішній вигляд, гнуті профілі будь-якого перерізу мають найважливішу загальну властивість: мінімальна товщина металу при їх виробництві дозволяє суттєво знизити металоємність (до 20% порівняно, наприклад, з гарячекатаними профілями) та питома вага. Міцність гнутих профілів залишається високою завдяки геометрії перерізу. Тому дані вироби металопрокату можна використовувати як прогінні та несучі елементи різних конструкцій.
Де застосовуються гнуті профілі.Каркасні гнуті профілі незамінні при спорудженні модульних будівель і споруд, що швидко зводяться, і переваги цієї технології тут незаперечні. Їх застосування дозволяє економити гроші та час на зведення будівельного об'єкту, а також прискорити темпи його здачі в експлуатацію. На заході застосування легких металевих конструкцій у будівництві практикується вже понад півстоліття і зарекомендувало себе якнайкраще.
- об'єкти адміністративного призначення (виробничі цехи, офіси, склади, ангари, підприємства автосервісу тощо);
- торгові та логістичні центри;
- гаражні комплекси та окремі гаражі;
- виставкові павільйони;
- індивідуальне та масове будівництво житлових малоповерхових будівель (готелі, будинки – не більше трьох поверхів);
- спортивні споруди;
- сільгоспбудівлі (пташники, ферми, зерносховища тощо).
- при встановленні міжповерхових перекриттів,
- при будівництві покрівель як кроквяної системи,
- при утепленні даху та фасаду,
- при будівництві внутрішніх перегородок,
- при влаштуванні перекриття прольотів будівлі без додаткових покрівельних опор (довжиною до 18 метрів) з можливістю розміщувати дроти та комунікації всередині перекриттів та стін;
- при реконструкції чи переплануванні старих стін (у тому числі несучих).
Технологія будівництва за допомогою гнутого профілю досить проста та нетрудомістка. Якщо уявити її спрощено, вона виглядає так. На полегшеному фундаменті монтується каркас будівлі із гнутого профілю, проводяться покрівельні роботи. Потім виконують оздоблювальні роботи зовні, наприклад обшивають профнастилом або сендвіч-панелями. Наступним і фактично завершальним етапом є утеплення та внутрішнє оздоблення. Така нескладна і доступна технологія у поєднанні з перевагами гнутих профілів робить їх поширенням у будівництві все більш популярним.
Переваги гнутих профілів - ціна та довговічність- Висока міцність у поєднанні з легкою вагою.
Це дозволяє суттєво зменшити трудомісткість та витрати на проведення робіт із зведення фундаменту, дає можливість розширити можливості будівництва та його географію. Наприклад, проводити роботи на несприятливих ґрунтах (наприклад, в умовах крайньої півночі), зонах підвищеної сейсмоактивності. Крім того, немає необхідності залучати важку будівельну техніку, як за традиційного будівництва.
- Підвищена пожежостійкість.
- Стійкість до корозії (до впливу вологи, перепадів температур).
- Висока швидкість зведення конструкцій, простота їх монтажу, демонтажу та повторного монтажу (конструкцію легко перенести в інше місце).
- Довговічність конструкцій.
- Компактність матеріалів, що знижує витрати при транспортуванні та робить її зручнішою.
- Стійкість до гниття, комах-шкідників, різноманітних грибків.
- Екологічність та енергоефективність. Остання властивість посилюється застосуванням сучасних теплоізоляційних матеріалів.
- Установку конструкцій можна робити незалежно від сезону та погодних умов за рахунок відсутності «мокрих робіт», пов'язаних із розчинами тощо.
- Демократична ціна на гнутий профіль за рахунок низької вартості сировини
Якщо ви хочете купити гнутий профіль високої якості, зверніть увагу на продукцію ТОВ «Сталевий світ». Наші можливості та великий досвід роботи дозволяють індивідуально підходити до кожного клієнта. Ми виготовимо профілі будь-якої складності за вашими розмірами. Відмінна сировина перевірених постачальників, власне високотехнологічне виробництво з найновішим обладнанням преміум-класу та контроль усіх стадій виробництва гнутих профілів вигідно вирізняє нашу продукцію на ринку будівельних матеріалів та металопрокату. Ми маємо, що запропонувати вам, і ми гарантуємо якість. З компанією «Сталевий світ» ви отримаєте задоволення не лише від результату будівництва, а й від усього процесу загалом.