Як купити металочерепицю з якісного металу
До покупки металочерепиці потрібно підходити серйозно та з усією відповідальністю. Питання про вибір тієї чи іншої черепиці завдає чимало клопоту, тому що начебто є багато виробників, каталоги металочерепиць блищать фарбами та обіцянками про довговічність матеріалу, тільки ось у одних металочерепиця на даху вже через рік втрачає колір, прогинається та облазить, а у сусіда вона лежить вже 10 років у ідеальному стані. Як це можливо? Все легко і просто - справа в якості тонколистової рулонної сталі для виробництва металевої черепиці, покриття та якості виробничого обладнання.
Якщо Вам потрібна красива покрівля і Вас не бентежить ремонт через 2-3 роки, можете сміливо
з дешевого китайського металу у будь-якого виробника. Якщо Ви робите акцент на якісній покрівлі з довговічністю від 20 років, що не потребує поточного ремонту, тоді ми радимо звернути увагу на такі важливі моменти:Товщина листа металочерепиці
Металочерепиця виготовляється зі сталі з товщиною металу від 0,35 до 0,7 мм. Відразу зробимо акцент на тому, що товщина 0,35-0,4 мм - це консервна банка, на такій металевій черепиці залишаються вм'ятини навіть від яблука, що впало з дерева. Монтаж покрівлі з металочерепиці з такою товщиною металу складний і практично завжди веде до того, що листи не стикуються щільно між собою в єдине полотно, утворюються щілини, в які потраплятиме пил, волога, сніг і дощ, що в свою чергу призведе до загнивання кроквяної системи. .
Якісна металочерепиця виготовляється з рулонної кольорової сталі з товщиною металу мінімум 0,45. В ідеалі, якщо це буде сталь з товщиною металу 0,5 мм. За європейськими стандартами така металочерепиця не боїться снігу, граду та інших атмосферних опадів, надійно витримує снігові та вітрові нагрцзки нашого регіону, лежить на покрівлі суцільним єдиним покрівельним покриттям та не протікає.
Якість сталі для виробництва металочерепиці
Великі виробники металочерепиці та профнастилу працюють з європейськими, корейськими та вітчизняними заводами з виробництва тонколистової полімерної сталі.
- Arselormittal (Німеччина, Польща, Румунія)
- USS (Словаччина)
- Tezkan (Туреччина)
- Dongbu Steel (Корея)
- Arvedi (Італія)
- Модуль (Україна)
- МІП (Україна)
Метал у цих виробників підтверджується сертифікатами якості, де вказана не тільки товщина самого листа, а й кількість нанесеного цинку на квадратний метр, технічні характеристики самої сталі та гарантія на метал. Відмінна риса -
має на внутрішній поверхні листа маркування виробника.Цинковий шар
Важлива роль цинкового покриття - захист металу від корозії, тому чим менше шар цинку нанесений на рулонну сталь, тим гірша її якість і коротший термін експлуатації. В ідеалі для того, щоб Ваша покрівля прослужила Вам мінімум 30 років, товщина цинкового покриття повинна відповідати 225 грамів на 1 квадратний метр і вище. Для порівняння, ми зустрічали на ринку китайську сталь з цинковим покриттям 15 грам на 1 кв.м. - про термін служби такос стали можна не говорити, іржа з'явиться вже після місяця експдуатації.
Виробництво металочерепиці у Києві
На довговічність металочерепиці впливають такі фактори як: товщина металу, якість сталі, напилення цинку і кольорове покриття. Навіть якщо всі перелічені пункти виконані, металочерепицю можна зіпсувати при її виробництві.
Основні якості сталі та її експлуатаційні характеристики формуються при її виробництві, тому важливо у процесі виготовлення металочерепиці зберегти параметри жорстокості самої сталі, а це можливо лише при застосуванні високоякісного автоматичного європейського обладнання, де кожен етап виробництва контролюється не тільки людьми, а й машиною. Зберігається геометрія листа, метал не деформується під пресом, цілісність покриття залишається такою самою, як і до прокатки листової сталі.
Купити металочерепицю виявляється зовсім не просто, особливо якщо в пріоритеті у Вас залишається якість і надійність покрівельного покриття. Не поспішайте купувати дешевий метал, адже надійний дах є гарантом того, що і Ваш будинок простоїть не один десяток років, оберігаючи Вас не тільки в будь-яку пору року, але і створюючи свій особливий мікроклімат.